PL 140 – вакуумний екструдер

PL140-2

Екструдер вакуумний PL 140

PL140

Екструдер PL 140 є модифікацією екструдера V-го покоління PL 100 зі шнековою групою 450/400 мм.
За рахунок оригінальної конструкції шнекової групи і наполегливих вузлів, тиск в голівці при пресуванні може досягати 30 атм.
Конструктивні особливості:
1. Прес поставляється в зібраному вигляді (всі вузли і деталі розташовані на загальній рамі), що значно спрощує монтаж. Підвищено жорсткість і стійкість за рахунок особливої конструкції корпусу змішувача.
2. Для забезпечення глибокого вакуумування керамічних мас реалізований ряд технічних рішень, що стосуються конструкції вакуумної камери і високого ступеня ущільнення сполучених вузлів. Для стійкої підтримки заданого рівня вакууму прес оснащується вакуум-камерою великого обсягу.
3. Застосовано нове рішення опор підшипникових вузлів шнекового вала і валів змішувача, підшипники в яких примусово змащуються рідким маслом в автоматичному режимі.
4. Заміна валів змішувача і шнекового вала проводиться без розбирання редуктора, підшипників і систем ущільнення, що дозволяє скоротити час проведення ТО і ремонтів.

Екструдер вакуумний PL 140 може застосовуватися не тільки для виробництва будівельної та спеціальної кераміки, а й для гранулювання матеріалів на збагачувальних фабриках (наприклад каоліну). Для різання гранул екструдер комплектується різальною головкою, в якій різання  виконується ножами (а не струнами) із змінною частотою обертання.

Найменування параметру PL 140
Продуктивність, т/год до 20*
Тиск пресування, МПа до 3,0
Діаметр шнека пресу, мм 400
Встановлена потужність, кВт 135,2

* – при 50 Гц.