Лінії укладання цегли

Лінії укладання цегли на рамки / рейки

Элеваторы
ar_67
pl_562_2

Линия укладки кирпича PL 562

Автомат-укладальник PL 562 – це принципово нова машина в номенклатурі нашого виробництва і є черговим кроком у розвитку заводу як комплексного постачальника цегляних заводів.

Укладальник є універсальним і може застосовуватися для набору груп рамок при використанні на заводі сушарок камерного типу. Кількість рамок, що поміститься на полицях елеваторних накопичувачів може бути від однієї і до чотирьох.

При розробці, за аналоги були взяті кращі світові зразки, але з урахуванням менталітету обслуговуючого персоналу країн СНД. Проектування машини, здійснювалося в програмі Pro-Engineering, що дозволило виключити конструкторські помилки ще на стадії проектування, а комплектація обладнання сучасними системами управління, гідравліки, пневматики і т.д. ставить харківське обладнання по надійності поряд зі світовими лідерами в області виробництва обладнання для будівельної промисловості.

Конструкція автомата-укладальника PL 562 має ряд особливостей і переваг:

 1. Висока надійність і довговічність роботи електричної системи забезпечується завдяки використанню комплектуючих французької фірми «Schneider».
 2. Управління роботою і синхронізація всіх вузлів здійснюється контролером.
 3. Автомат комплектується виключно мотор-редукторами фірм «Lenze», Німеччина і «Motovario», Італія.
 4. Висока точність позиціонування полиць досягається за рахунок застосування сучасної системи управління і точних датчиків.
 5. У порівнянні зі своїми попередниками, які випускалися (і випускаються) на підприємствах країн СНД, новий автомат-укладальник має більш компактні розміри, що дозволить легше і швидше встановити його на діючий завод.
 6. Чіткість роботи, синхронність вузлів і передавальних механізмів, висока швидкість переміщення досягається завдяки використанню високоточних оптичних і індукційних датчиків.
 7. Більш досконал
 8. Плавність переходів між конвеєрами практично виключає падіння і деформацію цегли на рамці.
 9. Завдяки конструктивним особливостям автомат-укладальник PL562 простий і надійний при налаштуванні, в експлуатації і при плановому обслуговуванні.
 10. Принцип роботи – повністю в автоматичному режимі.
 11. Призначений для ув’язки в загальну систему управління як на невеликих заводах, так і на заводах-автоматах, що використовують іноземне обладнання.
Найменування параметру Значення
Цикл укладання рамки, теорет., сек близько 7
Тип рамки рамка
рейки
Розмір рамки, мм:
– довжина
– ширина
– висота
1380 ÷ 1590
170…180
25…50
Кількість поверхів в елеваторі, шт. 10…12
Кількість рядів в елеваторі, шт. 2 / 4
Шаг між рядами, мм 308
Шаг між поверхами, мм 240…250
Встановлена потужність, кВт 15,0
Управління дистанционное
Режим роботи непрерывный
Живлення 380В / 50Гц