Вальцы финишные КРОК 45
Вальцы финишные КРОК 45

Вальці фінішні КРОК 45
Вальцы финишные КРОК 45

Щоб не допустити влучення великих карбонатів (більше 1,0 мм) в шихту були розроблені вальці КРОК 45 із зусиллям підтискання валків (120 тонн), встановлених на незалежній підвісці.
При розробці вальців було використано багато принципово нових розробок і технічних рішень, які раніше (а деякі до цих пір) не застосовувалися на території країн СНД.
Управління системами вальців автоматичне. Окремо варто відзначити систему підтискання валків за допомогою пневматичних циліндрів. Така конструкція дозволяє здійснити відхід валка в будь-якому положенні при попаданні недробімих включень до 40мм.

Основні технічні особливості

  1. Опори рухомого валка незалежні.
  2. За рахунок використання пневматичних, а не гідравлічних циліндрів, валки відходять в найкоротші терміни, тому що газ має властивості швидко зменшуватися в об’ємі під впливом зовнішніх зусиль, що охороняє підшипники від разрушенія.Впервие передбачений односторонній і двосторонній відхід валка до 40 мм.
  3. Установка зазору між бандажами автоматична. Зазор встановлюється шляхом зведення до нуля зазору між валками, а далі в автоматичному режимі валки розлучаються до потрібного розміру. Незалежна конструкція опор додатково дозволяє встановити рівний зазор по всій поверхні бандажа, не беручи до уваги помилки або інші неточності при проточці бандажів і втрати їх правильної циліндричної форми.
  4. Застосовано нове конструктивне рішення кріплення опор підшипників. Опори коливаються самоустановлювальні.
  5. Вальці оснащуються скребками з пневматичним поджатием. Для зручності заміни скребків, розроблена система відводу скребків за корпус вальців. Вальці можуть комплектуватися спеціальною системою очищення бандажів для глин з великим числом пластичності.
  6. Застосована оригінальна конструкція валків, яка дозволяє при заміні бандажів не знімати підшипники з валу, тим самим, виключаючи можливі перекоси при установці і вихід підшипників з ладу.
  7. Вальці комплектуються крім проточних пристроїв також конвеєром з розподільником маси, який рівномірно розподіляє масу по всій площі бандажа, тим самим знижуючи вироблення бандажів по центру.
  8. Система змащення підшипників автоматична централізована циркуляционно-примусова – маслом.

Вальці поставляються в повному комплекті, включаючи двигуни, гідростанцію, станцію мастила підшипників, шафа управління, два проточних пристрої, живильник-розподільник маси і т.д.

Продуктивність, т/год. 50*
Діаметр/Довжина валка, мм 800/1000
Товщина бандажа, мм 120
Робочий зазор між валками, мм 0,8*
Встановлена потужність, кВт 132
Зусилля стиску, т 120
Маса, кг 25 000
Габаритні розміри, мм
– довжина
– ширина
– висота
3 111
4 692
2 415
Найменування параметру КРОК 45

* – при подаванні до вальців кусків розміром не більше 1,5 мм