Послуги

ПрАТ «ХМЗ «ПЛІНФА» має виробничі можливості з виготовлення різноманітного промислового обладнання та механічної обробки металевих виробів.

На сьогоднішній день структура заводу включає в себе 6 виробничих підрозділів (цехів), власну заводську лабораторію і власне конструкторське бюро в тому числі:
– цех прийому і обробки матеріалу (різка);
– ливарний цех;
– ковальсько-зварювальний цех;
– ділянка термічної обробки;
– механоскладальний цех №1 та №2;
– інструментальний цех;
– центральна заводська лабораторія;
– конструкторське бюро.

Можливості заводу дозволяють приймати і обробляти лист товщиною від 0,5 мм до 120,0 мм, круги діаметром до 350,0 мм, прокат будь-якої довжини. Ливарний цех, у складі якого є і модельна ділянка, випускає сталеві та чавунні відливки масою до 3 500 кг, розмірами до 2 500 мм. Зварювальний цех проводить зварювальні роботи високої якості і виготовляє конструкції розміром до 3 500 × 4 000 м. Механоскладальні цехи мають можливість обробляти деталі та вузли різної складності і розміром до 6 000 мм;

Заводська лабораторія атестована за всіма необхідними напрямами і виконує весь спектр робіт, необхідний для машинобудівного заводу, що має свій ливарних цех, а також може проводити незалежні експертизи для інших підприємств.

Конструкторське бюро має можливості як для розробки нового обладнання, так і для модернізації існуючого за технічним завданням замовника.

Також фахівцями заводу проводиться доробка і адаптація одержаних від замовника креслень під виробничі можливості заводу.