Харківський завод «ПЛІНФА» відвантажив тросові штовхачі PL971 до Тернополю

Харківський завод «ПЛІНФА» відвантажив тросові штовхачі PL971 до Тернополю

В рамках контракту харківським машинобудівним заводом «ПЛІНФА» було виготовлено 4 тросових штовхача PL971 для АТ «Тернопільбуд» на новий газосилікатний завод.
Поставка тросових штовхачей вже не перше співробітництво харківського заводу з АТ «Тернопільбуд» – в 2008 р. було виготовлено та відвантажено на цегельний завод підприємства вакуумний екструдер IV-го покоління УСМ50.

В черговий раз Харківський завод «Плінфа» виконав поставлені перед ним завдання і підтвердив, що його обладнання відповідає високим стандартам і успішно конкурує з імпортними аналогами.

ПрАТ Харківський машинобудівний завод «Плинфа» (до 2016 р назва заводу – «Червоний Жовтень») – єдине в країнах Східної Європи і СНД спеціалізоване підприємство, яке здійснює розробку і виробництво обладнання для цегельних заводів, його шеф-монтаж і сервісне обслуговування. Основні споживачі продукції – заводи з виробництва будівельної кераміки: цегли і керамічних блоків потужністю від 15 до 120 млн. цегли на рік. Географія поставок підприємства – всі країни СНД, Східна Європа, Азія, Північна Африка. Завод заснований в 1870 році