На заводі «Плінфа» модернізовано ливарне виробництво

На заводі «Плінфа» модернізовано ливарне виробництво

На ПрАТ «ХМЗ «Плінфа» в рамках технічного переозброєння ливарного виробництва розроблений і виготовлений шнековий змішувач для приготування жидкостекольного складу, що дозволило відійти від традиційної технології виготовлення стрижнів. Для порівняння, раніше стрижні виготовлялися «по землі» і сушилися газом.

Запроваджено нову протипригарну фарбу для фарбування форм і стрижнів.

На плавильній ділянці для виміру температури рідкого металу придбаний лазерний пірометр. Збільшена потужність печі. Виготовлена і запущена в експлуатацію установка з охолодження дистильованої води. Оновлений опочний парк.
В умовах проведеної модернізації ливарного виробництва особлива увага приділяється якості виробів, що випускаються. Власна лабораторія, оснащена необхідним обладнанням, здійснює контроль вхідних матеріалів, якості формувальних сумішей, температури і хімічного складу розплаву, мікроструктури і механічних властивостей виливків.
Основною перевагою нашого ливарного виробництва є його технологічна гнучкість і можливість виготовлення, як разових замовлень в невеликих обсягах і маленькими партіями, так і серійної продукції, з незмінною високою якістю.

Наявність власної модельної ділянки дозволяє виготовляти дерев’яну модельну оснастку за кресленнями Замовника.