По дорозі ефективного виробництва

По дорозі ефективного виробництва

 
 

Історію заводу створюють люди. Протягом всього періоду роботи заводу в ковальсько-зварювальному цеху працювали фахівці високої кваліфікації – слюсарі зі складання металоконструкцій, електрозварники, токарі, наждачники, ковалі, термісти, оператори проекційної апаратури. І сьогодні згуртований колектив цеху, очолюваний начальником цеху Колодяжним Сергієм Володимировичем, успішно справляється з поставленими завданнями, граючи роль заготівельного виробництва, важливість якої важко переоцінити.

Трохи більше тридцяти років пройшло з того дня, як молодий фахівець Сергій Володимирович прийшов влаштовуватися на завод. І це – не просто чергова кругла дата, а величезний запас знань і досвіду, відчуття причетності до історії … Сергій Володимирович з теплотою говорить про працівників цеху: «Головне, вважаю, ми зуміли зберегти професійний кістяк колективу. Це люди зрілі, досвідчені, здатні зібрати навколо себе розумну працездатну молодь, зацікавити її, навчити всьому, що знають і вміють самі. З такими можна гори звернути!»

Ковальсько-зварювальний цех є хорошою кузнею кадрів. Тут починали свою трудову діяльність головний інженер заводу Тиморський Василь Дмитрович, начальник механо-складального цеху Дзюбенко Роман Олександрович. Особливо хочеться відзначити трудову сімейну династію: оператора проекційної апаратури Козачука Леоніда Івановича, його дружину машиніста крана Козачук Любов Миколаївну, зятя газорізальника Комарь Леоніда Михайловича. Багато добрих слів заслуговують ветерани цеху – головний зварювальник Каніщак Раїса Петрівна, електрозварник Чернов Володимир Георгійович, коваль Герасимов Віктор Іванович, машиніст крана Єськова Олександра Михайлівна, слюсар із складання металоконструкцій Сасько Сергій Віталійович, інженер з нормування праці Черних Тетяна Револьтовна.

За високий професіоналізм, сумлінну працю та відданість професії слюсар із складання металоконструкцій Чиж Олег Станіславович і електрозварник Степаненко Олександр Вікторович до Дня машинобудівника занесені на Дошку Пошани підприємства.

За останній рік в цех прийшли новачки, які вже зарекомендували себе, як грамотні, кваліфіковані та відповідальні фахівці – електрозварники Шабельник Ігор Сергійович і Кіт Олександр Миколайович, слюсар із складання металоконструкцій Петренко Роман Валерійович.

В рамках модернізації ковальсько-зварювальний цех набуває нового вигляду – введена в експлуатацію газорізальна машина «Інтертех», проведена заміна пил «Геллера» на нескінченно-стрічкові пили. При співпраці з науковцями Харківського політехнічного інституту впроваджуються нові технології по термообробці металу. Обладнання цеху дозволяє здійснювати порізку металу товщиною від 1 мм до 150 мм, термічні печі мають можливості здійснювати калку заготовок діаметром до 1000 мм, вагою 1,5 – 2 т.

Згуртований колектив цеху вміє не тільки добре працювати, а й весело відпочивати. За сприяння адміністрації та профспілки організовуються виїзди з сім’ями на природу, дружно відзначаються свята, на яких проявляються музичні і спортивні таланти.

Напередодні Дня машинобудівника хочеться побажати працівникам цеху міцного здоров’я, нових трудових перемог і матеріального достатку.