Вірність традиціям машинобудування

Вірність традиціям машинобудування

 
 

Якщо є у заводу серце, то це – механоскладальний цех. Тут працюють люди з сильним характером, залізною волею і глибоким розумінням металу.

Начальник механоскладального цеху Дзюбенко Роман Олександрович, який керує цехом з 2007 року, так говорить про професію токаря: «Токарне ремесло – не просто технічна спеціальність – це свого роду мистецтво. Адже з грубої заготовки ці фахівці роблять акуратну деталь з блискучою поверхнею. Токар повинен вміти розбиратися в кресленнях, вміти користуватися вимірювальним інструментом, володіти просторовим мисленням і технічним складом розуму ».

Напередодні Дня машинобудівника хочеться сказати слова подяки фахівцям високого класу – токарям Веркуш Борису Олексійовичу, Юхно Михайлу Васильовичу, Дворяннікову Олександру Дмитровичу, Лаврову Сергію Васильовичу, токарям-розточувальникам Шевчуку Володимиру Митрофановичу, Фарігі Олександру Вікторовичу, токарю-карусельнику Качалабі Володимиру Петровичу, фрезерувальникам Ільєву Миколі Михайловичу, Дригулі Михайлу Івановичу, слюсарю-інструментальнику Лаврову Миколі Васильовичу, зуборізальнику Кравчуку Анатолію Федоровичу за їх талант, працелюбність і відданість професії.

Говорячі про автоматизацію і сучасний рівень розвитку виробництва не можна не згадати операторів Лисуна Леоніда Івановича, Нікуліна Миколу Вікторовича, Дмитренко Віктора Михайловича, які обслуговують верстати з програмним керуванням. Їх робота вимагає певних знань в програмуванні, наявність інженерного мислення, розуміння всіх тонкощів виробництва деталі і її конструкції.

Справжні майстри своєї справи, фахівці з величезним багажем знань і тонкощів своєї професії, слюсар механоскладальних робіт Олійник Володимир Анатолійович і токар-карусельник Негодюк Анатолій Володимирович до Дня машинобудівника занесені на Дошку Пошани підприємства.

Раціональне завантаження устаткування, дотримання технологічних процесів, економне витрачання матеріалів і виконання виробничих завдань у встановлені терміни контролюють майстри Шрамко Андрій Борисович, Мельник Віталій Іванович, Лизогубов Єгор Володимирович.

Відповідально ставляться до своєї роботи токар Бардашевський Василь Кирилович, фрезерувальники Дрігула Олександр Михайлович, Заховаєв Сергій Петрович, слюсар-інструментальник Захаренко В’ячеслав Анатолійович, шліфувальники Науменко Віктор Миколайович, Бабошко Валентин Дмитрович, токар-розточувальник Стародубцев Юрій Володимирович, слюсар механоскладальних робіт Юхно Андрій Михайлович.

Поруч з чоловіками працюють в цеху і представниці прекрасної половини. Маляр Салацька Надія Василівна надає виробам красивий, естетичний вигляд. Безстрашна і витривала машиніст крана Титарчук Валентина Михайлівна забезпечує під’йом, переміщення і установку на верстати деталей, виробів та вузлів. Інженер з підготовки виробництва Жернова Олександра Анатоліївна здійснює контроль за забезпеченням виробництва матеріалами, інструментом, за своєчасністю оформлення всієї необхідної технічної документації.

За останні півроку в цех прийшли новачки – фрезерувальник Антонов Ігор Вікторович, токар Цибульченко Іван Павлович, слюсар механоскладальних робіт Баймяшкін Олександр Сергійович, які з ентузіазмом включилися в виробничий процес.

Заступник директора з виробництва Перевозник Анатолій Іванович, який працює на заводі 37 років, з гордістю говорить про станочний парк механоскладального цеху. Він включає в себе токарну групу верстатів, в т. ч. токарно-карусельний верстат з діаметром столу до 4500мм; універсальні вертикально-фрезерні та горизонтально-фрезерні верстати, фрезерно-свердлильно-розточувальні верстати з ЧПК, горизонтально-розточувальні верстати, шліфувальну групу верстатів, зубофрезерні верстати, поздовжньо-стругальний верстат, довбальний верстат з ходом довбяка 1200мм. «Маючи широкі можливості, ми відкриті до довгострокового і взаємовигідного співробітництва, – зазначає Анатолій Іванович, – Ми орієнтуємося на потреби клієнтів і гарантуємо високу якість нашої продукції і послуг».