Завод «Плінфа» виготовив живильник ящичний PL-024

Завод «Плінфа» виготовив живильник ящичний PL-024

Живильник ящичний PL-024 призначений для установки в приймальних відділеннях технологічних ліній для об’ємного дозування, рівномірної і безперервної подачі сировини.
Живильник PL-024 є вдосконаленою моделлю звичайних живильників, головною відмінністю якого є його корпус – посилений для установки на нього додаткового обладнання: глинорозпушувача або великого бункера.
Конструкція живильника PL-024 спеціально розроблена для установки додаткового обладнання безпосередньо на корпус, без додаткових складних і громіздких естакад. Верхня частина живильника має велику полку для кріплення бункера за допомогою болтового з’єднання або зварювання. Глинорозпушувач кріпиться за допомогою болтового з’єднання.
Ящик живильника має розширення до виходу, що перешкоджає зависанню і зупинці матеріалу в живильнику, а також знижує знос стінок живильника в цій частині.
На виході живильник оснащений більним валом, який забезпечує рівномірну подачу матеріалу на конвеєр, а також виконує роль первинного дроблення глин невисокої щільності. Біла виготовлені зі сталі 45 з загартуванням на ТВЧ і мають твердість робочої частини HRС45 ÷ 50. Кількість білів – 13 штук. Робоча частина біл має форму гострого трикутника для більш ефективного руйнування великих шматків глини. На відміну від багатьох виробників, які виготовляють більний вал з 4 позиціями біл, біла на живильнику PL-024 встановлені у вигляді безперервної спіралі.
Для очищення глини з стрічки живильника встановлений спеціальний цілісний скребок, виготовлений з високоміцної сталі, який має регулювання по зусиллю підтискання і висоті. Підтискання здійснюється за допомогою системи важелів і противаг.
Продуктивність живильника PL-024 регулюється швидкістю переміщення стрічки (живильник оснащений перетворювачем частоти струму) і висотою підйому шибера.
Стрічка пластична являє собою ланцюгову пластинчату стрічку з штампованими пластинами, які перекривають один одного і утворюють безперервне металеве дно живильника. Переміщення стрічки здійснюється за допомогою роликів, встановлених на внутрішній поверхні пластин. Для забезпечення великої вантажопідйомності на кожній пластині встановлені три ролика – два по краях і один по центру.
Для змащення шарнірних з’єднань стрічки і роликів живильник оснащений автоматичною станцією мастила, яка змонтована на каркасі живильника. Змащення проводиться автоматично, дозовано і одночасно у всіх місцях з можливістю настройки будь-яких параметрів по частоті і обсягу подачі. Мастило подається не на ролики, а по обидва боки роликів на пальці, що з’єднують дві пластини і ролик. Така система дозволяє економно витрачати мастило і запобігає патьокам на напрямних (на патьоки мастила згодом налипає глина і утворює абразивну масу). Подача мастила здійснюється за допомогою пружини, встановленої в системі, а дозування – за допомогою стиснутого повітря. Налаштування частоти і періодичності подачі задається програмно (модуль управління встановлюється в шафі управління). Така система подачі має ряд переваг в порівнянні з системою подачі масла під тиском через гідростанції:
– система компанії «PLINFA» дозволяє використовувати будь-який вид мастила: від густого солідолу до високотекучих синтетичних масел. Це дозволяє влітку використовувати більш в’язкі мастила, а взимку – більш текучі;
– простота пристрою дозволяє обслуговувати його персоналу, який навіть не володіє спеціальними знаннями;
– компактний розмір і мала вага дозволяють встановлювати його на раму живильника PL-024 безпосередньо біля точки змащення.
Живильник комплектується двома мотор-редукторами фірми SEW EVRODRIVE (Німеччина). Конічно-циліндричні мотор-редуктора безпосередньо пов’язані з приводними валами стрічки і більного вала. Кріплення мотор-редукторів до станини включає в себе амортизаційну систему. Конічно-циліндричні мотор-редуктора з надійності в два рази краще планетарних, а по працездатності – в п’ять разів.
Шафа управління зібрана на базі перетворювача частоти струму, що дозволяє регулювати продуктивність з високою точністю.

Технічні характеристики:

Найменування параметра Значення
Продуктивність, т / год 20-40
Матеріал стрічки Металеві пластини, товщина 6 мм
Робоча ширина ящика на виході, мм 1100
Кількість біл 13
Висота підйому шибера, мм 280-460
Встановлена потужність, кВт

– приводу стрічки

– приводу більного валу

 

1,1

4,0

Масса общая, кг 7960
Маса загальна, мм

– довжина

– ширина

– висота

 

7330

2310

1930

Система управління ShneiderElectric

(Франція)

Напруга живлення / частота струму, В/Гц 380/50
Система змащення роликів – під тиском, автоматична
Комплектація силової шафи – на базі перетворювача частоти струму ShneiderElectric (Франція)
Мотор-редуктор приводу стрічки КА127R77 SEW EVRODRIVE
Мотор-редуктор більного валу КА77 SEW EVRODRIVE